новини

В пологових будинках Одеси знову роблять щеплення від туберкульозу

У пологових будинках та лікарнях Одеси відновлено вакцинація проти туберкульозу для новонароджених і дітей з груп ризику. Про це повідомляє прес-служба муніципалітету.

Як передає Репортер, на місто Одесу розподілене 3200 доз вакцини БЦЖ польського виробництва для профілактики туберкульозу. Вакцини отримані по лінії централізованих поставок Міністерства охорони здоров'я України. З цієї кількості 400 доз передані для використання в обласний пренатальний центр, а інша вакцина розподілена між міськими лікувально-профілактичними установами. Пріоритет віддається вакцинації новонароджених у міських пологових будинках.

Вакцина БЦЖ надійшла на склад для зберігання імунобіологічних препаратів і в даний час розподілена між міськими медичними установами. В першу чергу будуть прищеплюватися новонароджені діти у пологових будинках, а в дитячих міських поліклініках – діти з груп підвищеного ризику інфікування, які перебували в контакті з хворими на туберкульоз.

Також за рахунок централізованих закупівель МОЗ в дитячі поліклініки Одеси передано 1000 доз вакцини «Інфанрикс» для профілактики кашлюку, дифтерії та правця.

За інформацією ІА Репортер, Україна, Одеса (http://www.reporter.com.ua/news/sby680/)