Новости

Вийшов третій номер Вісника з питань туберкульозу в Україні

Пропонуємо Вашій увазі третій номер Вісника з питань туберкульозу в Україні, який інформує всі зацікавлені сторони про втілення Програми «Зупинимо туберкульоз в Україні». Завантажити номер.

Приємного читання!

Телеканал «Хокей» підтримав інформаційну кампанію Програми «Зупинимо туберкульоз в Україні»

У листопаді Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» запустив другу хвилю інформаційної кампанії в рамках реалізації Програми «Зупинимо туберкульоз в Україні» і створив нову соціальну рекламу. Метою кампанії є зниження рівня негативного сприйняття суспільством людей, які захворіли або перехворіли на туберкульоз. Аудіо, відеоролики і зовнішня реклама говорять про те, що хворі на туберкульоз – це звичайні люди. Захворіти може будь-хто, незалежно від соціального статусу, але кожен може одужати. Туберкульоз – це лише хвороба, а не вирок.

Трансляція відеороликів на телеканалах розпочалась із грудня 2012 року. Керівництво телеканалу «Хокей» також підтримало ініціативу Фонду.

В столиці обговорили результати моніторингу інформаційної кампанії з протидії туберкульозу

18 грудня 2012 року в Києві за ініціативи МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» відбулося засідання круглого столу «Моніторинг та оцінка впровадження першої хвилі інформаційної кампанії «Зупинимо туберкульоз в Україні». Участь у засіданні взяли представники МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я», Благодійного Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» та ключові виконавці Програми «Зупинимо туберкульоз в Україні».

Фонд Ріната Ахметова відкрив фотовиставку «Туберкульоз без прикрас» у Запоріжжі

17 грудня у Запорізькому національному університеті відбулось урочисте відкриття виставки фотографа-документаліста Максима Дондюка «Туберкульоз без прикрас» за підтримки благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Метою фотовиставки є привернення уваги громадськості до проблеми туберкульозу та необхідності проводити вчасну діагностику і лікування. В експозиції представлені фотографії людей, які вилікувались від туберкульозу, а також жертв захворювання. Максим Дондюк тривалий час знаходився поряд із героями виставки, записав їхні історії. Всі фотографії були зроблені в тубдиспансерах і виправних колоніях Херсона і Донецька.

Дільничні інспектори міліції Одеської області підвищують рівень обізнаності про туберкульоз

БФ «Інтелектуальна перспектива» та ГО «Молодіжний центр розвитку» в рамках програми «Зупинимо туберкульоз в Україні», яку реалізує і фінансує Благодійний Фонд «Розвиток України», 6-7 грудня 2012 провели в Одесі дводенний тренінг для 24 дільничних інспекторів міліції з районів та міст Одеської області.
 
Мета дводенного тренінгу – підвищити рівень обізнаності дільничних про туберкульоз та інших соціально-небезпечні хвороби (такі, як ВІЛ / СНІД), для ефективної участі у заходах, спрямованих на профілактику та необхідне лікування захворювань серед населення Одеської області.
 

У Києві відзначили журналістів, небайдужих до проблеми туберкульозу

З 1995 року в Україні оголошено епідемію туберкульозу, яку дотепер не вдається подолати. Щогодини реєструють 4 нові випадки захворювання!

Причиною епідемії є не стільки сама хвороба, скільки недостатня кількість знань про неї серед широких верств населення, адже пересічні громадяни впевнені, що їх ця проблема не стосується. Тому вкрай важливим є інформування людей, зокрема через засоби масової інформації та журналістів. Саме таких, небайдужих журналістів було відзначено 6 грудня 2012 року в Києві на урочистій церемонії нагородження переможців Національного конкурсу для журналістів та ЗМІ «Зупинимо туберкульоз в Україні».

Співробітники кримінально-виконавчої інспекції Одеської області пройшли навчання з профілактики та лікування туберкульозу серед колишніх засуджених

В Одесі 29-30 листопада і 3-4 грудня відбулись тренінги на тему: «Актуалізація проблематики туберкульозу. Взаємодія з неурядовими організаціями, посилення міжвідомчої взаємодії в районах і містах Одеської області» для керівників і працівників районних, міських відділів кримінально-виконавчої інспекції (КВІ) при Державній пенітенціарній службі України. Цикл тренінгів та заходів проходять в Одеській області з червня 2012 року за підтримки Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», БФ «Інтелектуальна перспектива» та ГО «Молодіжний центр розвитку».

Туберкульоз в Україні: мовчати чи говорити?

З 1995 року в Україні оголошено епідемію туберкульозу, яку дотепер не вдається подолати. Кожної години реєструють 4 нові випадки захворювання!

Соціальна реклама «Зупинимо туберкульоз в Україні», розроблена агентством Banda, отримала золото на Effie Awards 2012

У п'ятницю, 30 листопада, на національній Церемонії нагородження переможців Effie Awards в готелі «Прем'єр Палас» були оголошені імена тих, чия реклама працює по-справжньому.

Золотої нагороди була удостоєна соціальна кампанія «Зупинимо туберкульоз в Україні», розроблена агенцією banda для фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Підведення підсумків «Програми подолання епідемії туберкульозу в Донецькій області 2007-2011 рр.»

Сьогодні, 1 грудня 2012 року, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в Донецьку відбулося підведення підсумків «Програми подолання епідемії туберкульозу в Донецькій області 2007-2011 рр..». За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), ризик захворіти на туберкульоз у ВІЛ-інфікованих людей у 20-37 разів більше, ніж у неінфікованих. Більше 60% хворих на ВІЛ / СНІД в Україні помирають від туберкульозу.

Сторінки

архів новин