Ахметов вирішив побороти туберкульоз (Обозреватель)

Ахметов вирішив побороти туберкульоз (Обозреватель)

Джерело: Україна: Інтернет-ЗМІ: " Обозреватель "
Час публікації: 16-05-2007 14:23
WWW: http://obozrevatel.com.ua/news/2007/5/16/170854.htm

16 травня в Донецьку благодійний фонд СКМ «Розвиток України» презентував Національний проект «Зупинимо туберкульоз». Головним ініціатором створення фонду виступив народний депутат і бізнесмен Рінат Ахметов.

Він визнав, що ця проблема торкнулася його власної родини. «Я прекрасно знаю, що таке туберкульоз, - мою родину, на жаль, ця лихо не обминуло стороною. Мій брат був хворий на туберкульоз, і зараз у нього залишилася одна легеня. Ми боролися за нього всією родиною, і лише тому він зміг перемогти туберкульоз», - сказав Ахметов.

Програма діяльності фонду розписана на 5 років, і за цей час буде витрачено мільйон гривень. Бюджет Фонду формується компанією СКМ. В основному реалізовуватися програми будуть у регіонах.

Присутній на церемонії керівник Донецької облради Близнюк закликав найбагатших бізнесменів взяти активну участь у реалізації програми. Зокрема, на церемонії були присутні відомі бізнесмени Тарута й Новинський. Крім того, на відкриття Фонду приїхали керівники областей, де найбільше поширений туберкульоз: Миколаївщини Садиков, Запоріжжя - Червоненко, Львівщини - Олійник. Крім того, на церемонії були присутні Ніна Карпачова й Сергій Бубка.