4. З метою підвищення технічної ефективності НППТ і забезпечення раціонального розподілу фінансів необхідно оцінити заходи з охорони здоров’я на предмет економічної ефективності до того, як їх запровадження буде регламентоване відповідними наказами. Аналі

Українська
Не виконано
МОЗ
УОЗ
Державна служба

Оцінка економічної ефективності та раціонального розподілу фінансів заходів НППТ на національному рівні не проводилася. В рамках реалізації гранту Глобального фонду у 2012 році було проведено медико-економічне обгрунтування напрямків структурних змін мережі протитуберкульозних закладів охорони здоров'я міста Києва. Результати дослідження були презентовані на засіданні управління охорони здоров'я м. Києва та передані членам міської ради. Базуючись на рекомендаціях, винесених на основі отриманих даних, у м. Києві було проведено реструктуризацію закладів, а саме створено єдине територіальне медичне об'єднання м. Києва та намічено подальший план оптимізації.

Раздел рекомендации: 
Загальні рекомендації

4. З метою підвищення технічної ефективності НППТ і забезпечення раціонального розподілу фінансів необхідно оцінити заходи з охорони здоров’я на предмет економічної ефективності до того, як їх запровадження буде регламентоване відповідними наказами. Аналіз економічної ефективності є частиною Оцінки технологій в охороні здоров’я (ОТОЗ). Для підтримки та моніторингу ширших програм реформ системи охорони здоров’я слід розглянути можливість створення напівнезалежного відділу з аналізу технологій у сфері охорони здоров’я або центру аналізу політики у сфері охороні здоров’я, включивши до їхньої компетенції аналіз економічної ефективності заходів із ТБ і розробку генерального плану ТБ-закладів (як частину завдання з перепрофілювання).

На постоянной основе: 
архів новин