3. Необхідно переглянути чинне законодавство щодо ТБ. Упродовж останніх років було прийнято кілька законів і регуляторних актів, які стосуються організації та надання послуг у сфері ТБ. У процесі реформування сектора охорони здоров’я ухвалюються нові зако

Українська
Виконано

Наразі чинним є Закон України про протидію захворюванню на туберкульоз, який вступив в дію у 2001 р. (останні зміни внесено відповідно до Закону № 5460-VI від 16.10.2012, ВВР, 2014, № 2-3, ст.41). Нового закону, який регулював би всі заходи з протидії ТБ не прийнято.

Раздел рекомендации: 
Загальні рекомендації

3. Необхідно переглянути чинне законодавство щодо ТБ. Упродовж останніх років було прийнято кілька законів і регуляторних актів, які стосуються організації та надання послуг у сфері ТБ. У процесі реформування сектора охорони здоров’я ухвалюються нові закони й регуляторні акти, які мають велике значення для контролю за ТБ. Необхідно розробити всебічний закон про ТБ, котрий надалі може деталізуватися через оновлення національних рекомендацій з ТБ, стандартів яких дотримуватимуться у своїй діяльності надавачі послуг.

На постоянной основе: 
архів новин