1. Питання контролю за ТБ мають бути передбачені під час розробки початкової концепції та пілотної реалізації реформи охорони здоров’я. Стосовно НППТ це означатиме можливість провести тестування нових шляхів фінансування й надання послуг, упровадження яки

Не виконано
Українська
МОЗ

Пілотування проекту реформи охорони здоров'я, безпосередньо орієнтованої на усунення головних причин непродуктивності всієї системи, перегляд принципів фінансування, а також упровадженням нових моделей допомоги на базі первинної ланки було розпочато у 2011 році на трьох областях (Дніпропетроській, Вінницькій та Донецькій). Проте дану реформу не було поширено на всю Україну, не запроваджено нових шляхів фінансування та надання послуг. Також не здійснено перепрофілювання та скорочення протитуберкульозних закладів.

Раздел рекомендации: 
Загальні рекомендації
Дата: 
31.12.14

1. Питання контролю за ТБ мають бути передбачені під час розробки початкової концепції та пілотної реалізації реформи охорони здоров’я. Стосовно НППТ це означатиме можливість провести тестування нових шляхів фінансування й надання послуг, упровадження яких може підвищити якість стаціонарної та амбулаторної допомоги й водночас дасть змогу усунути прогалини в кадрових ресурсах сфери ТБ. Це також створить можливість для перепрофілювання закладів ТБ (перепрофілювання ліжок без закриття закладів). Так, нинішній статус ТБ-лікарень як «даху над головою та місця харчування» для пацієнтів спонукає до ширшого обговорення ролі цих закладів, зокрема ТБ-стаціонарів, у системі соціальної підтримки.

На постоянной основе: 
архів новин