6. Допомога має фокусуватися на пацієнтові та пропонувати різні варіанти лікування (як в інтенсивній, так і в підтримуючій фазах), наприклад: амбулаторна допомога (у найближчому доступному закладі ПМД), денний стаціонар, допомога на дому (з DOT, проведенн

Частково
Українська
УЦКЗ

Всі перераховані варіанти надання лікування передбачені в уніфікованому протоколі, проте на практиці не всі хворі охоплені ДОТ-послугами. Це повязано з тим, що у клінічному протоколі також прописано можливість видачі препаратів пацієнтові на руки на термін до 10 діб у випадку високої прихильності до лікування (ст. 17). Видача препаратів на руки пацієнтові суперечить визначенню ДОТ послуг за ВООЗ ( WHO: Implementing the WHO Stop TB Strategy: a handbook for national tuberculosis control programmes. 2008 (ст.32)).

Раздел рекомендации: 
Спеціальні рекомендації
Дата: 
31.12.14

6. Допомога має фокусуватися на пацієнтові та пропонувати різні варіанти лікування (як в інтенсивній, так і в підтримуючій фазах), наприклад: амбулаторна допомога (у найближчому доступному закладі ПМД), денний стаціонар, допомога на дому (з DOT, проведення якої забезпечують патронажні сестри) або стаціонарна допомога.

На постоянной основе: 
архів новин