Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Сирітству — ні!»
Rozvitok Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01Ініціатори проекту СИРІТСТВУ-НІ! | Фонд Ріната Ахметова

Альтернативный текст

Програма «Розвиток сімейних форм виховання – «Сирітству – ні!»

«Фонд Ріната Ахметова» – неприбуткова організація, заснована компанією СКМ 15 липня 2005 року. Фонд було створено в межах реалізації політики корпоративної соціальної відповідальності, закладеної в основу діяльності Групи як пріоритетної.

З 19 березня 2008 року Фонд діє як особистий благодійний фонд Ріната Ахметова, основного акціонера Групи СКМ, залишаючись при цьому постійним партнером компанії СКМ щодо реалізації різних проектів у галузі спонсорства та благодійності.

Фонд реалізує благодійні програми та проекти в сфері охорони здоров'я (онкологія, кардіологія, туберкульоз); освіти; збереження культурної спадщини й профілактики сирітства та розвитку національного усиновлення і сімейних форм влаштування дітей.

ПРО ПРОГРАМУ «СИРІТСТВУ – НІ!»

Програма «Сирітству – ні!» запущена «Фонд Ріната Ахметова» 1 червня 2008 року.

Сімейні цінності – пріоритет для Фонду, і Фонд робить все можливе для того, щоб дитина жила й виховувалася в сім'ї: сприяє національному усиновленню, надає підтримку прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, в тому числі й матеріальну; співпрацює з дитячими інтернатними установами з метою запобігання соціальному сирітству та повернення дітей у біологічні сім'ї.

Альтернативный текст

За час реалізації програми Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України»:

Розробив і запустив пілотний проект у Дніпропетровській області «Сім'я для дитини», націлений на реформування інтернатних закладів, розвиток сімейних форм виховання та профілактику сирітства (робота з кризовими сім'ями). Партнером проекту є Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Проект розрахований на 2011-2013 рр.

Розпочав реформування дитячого будинку «Сім'я» в Дніпропетровський області в Центр підтримки сімей і дітей (партнером в реалізації даного проекту є Представництво благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні).

Підписав меморандум з Фондом «Lumos» (Великобританія) про співпрацю з приводу де- інституалізації та трансформації послуг для дітей у Дніпропетровській області.

Розробив і запустив пілотний проект у м. Донецьку «Збережемо дитині родину». Партнерами проекту є Донецька міська рада та Міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров'я). 

У межах пілотного проекту в м. Донецьку «Збережемо дитині родину» створив кризовий центр для роботи з сім'ями в складних життєвих обставинах, основним завданням якого є зниження кількості позбавлень батьківських прав і недопущення потрапляння дитини до дитячого будинку.

Відкрито соціальну квартиру для адаптації підлітків.

Відкрито Центр матері та дитини в Донецьку та в Києві.

Соціальні працівники пройшли курс навчання новим технологіям допомоги сім’ям на різних стадіях життєвих обставин з врахуванням європейського досвіду.

Розробив і запустив перший національний портал www.sirotstvy.net,на якому розміщена інформація про 13 000 дітей, які підлягають усиновленню. За час реалізації проекту з грудня 2009 року 5 417 дітей знайшли родину. Партнерами проекту стали  Міністерство соціальної політики України, ВГО «Магнолія»,  ФК «Шахтар».

Створив та підтримав створення 34 дитячого будинку сімейного типу в Донецькій, Дніпропетровській, Луганській, Львівській, Кіровоградській областях та в м. Києві, у кожному з яких виховується більше п'яти дітей.

Спільно з Українським центром соціальних реформ, Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка провів дослідження «Життєвий шлях випускників інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей». 

Фонд спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка» на замовлення Уповноваженого Президента України з прав дитини провів соціальне дослідження «Права дітей в Україні: реалії та виклики після 20 років незалежності».

Запустив соціальну кампанію спільно з ФК «Шахтар» на підтримку національного усиновлення та сімейних цінностей.

Підтримав всеукраїнську кампанію «Цій дитині потрібна родина». Проект реалізується з липня 2008 р. у партнерстві зі всеукраїнською громадською організацією «Магнолія» і українськими національними телеканалами. 

Відкрив гарячу телефонну лінію з питань усиновлення. Щотижня на цей номер надходить понад 100 дзвінків з усієї України.


 

 

Поділитися:
Інші новини
База «Сирітству – ні!» поповнена новими анкетами дітей із Черкащини Новини
16 серпня 2018
База «Сирітству – ні!» поповнена новими анкетами дітей із Черкащини
Детальніше
Вікторія: «Я дуже хочу в сім’ю» Новини
10 серпня 2018
Вікторія: «Я дуже хочу в сім’ю»
Детальніше
На портал «Сирітству – ні!» завантажено нові анкети дітей із Сумської області Новини
09 серпня 2018
На портал «Сирітству – ні!» завантажено нові анкети дітей із Сумської області
Детальніше