Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Сирітству — ні!»
Rozvitok Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01ПРО ПРОГРАМУ «СИРІТСТВУ – НІ!»

Програма «Сирітству – ні!» запущена Фондом Ріната Ахметова 1 червня 2008
Сімейні цінності – пріоритет для Фонду, і Фонд робить все можливе для того, щоб дитина жила й виховувалася в сім'ї: сприяє національному усиновленню, надає підтримку прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, в тому числі й матеріальну; співпрацює з дитячими інтернатними установами з метою запобігання соціальному сирітству та повернення дітей у біологічні сім'ї.

За час реалізації програми Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України»:

Розробив і запустив перший національний портал www.sirotstvy.net,на якому розміщена інформація про 7,7 тисяч дітей, які підлягають усиновленню. За час реалізації проекту з грудня 2009 року 8 838 дітей знайшли родину. Партнерами проекту є Міністерство соціальної політики України, служби у справах дітей обласних держадміністрацій та Київської міської держадміністрації.

Створив та підтримав створення 41 дитячого будинку сімейного типу в Донецькій, Дніпропетровській, Луганській, Львівській, Кіровоградській областях та в м. Києві, у кожному з яких виховується більше п'яти дітей.

Розробив і запустив пілотний проект у Дніпропетровській області «Сім'я для дитини», націлений на реформування інтернатних закладів, розвиток сімейних форм виховання та профілактику сирітства (робота з кризовими сім'ями). Партнером проекту є Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Проект розрахований на 2011- 2013 рр.

Розпочав реформування дитячого будинку «Сім'я» в Дніпропетровський області в Центр підтримки сімей і дітей (партнером в реалізації даного проекту є Представництво благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні).

Підписав меморандум з Фондом «Lumos» (Великобританія) про співпрацю з приводу де- інституалізації та трансформації послуг для дітей у Дніпропетровській області.

Розробив і запустив пілотний проект у м. Донецьку «Збережемо дитині родину». Партнерами проекту є Донецька міська рада та Міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров'я).

У межах пілотного проекту в м. Донецьку «Збережемо дитині родину» створив кризовий центр для роботи з сім'ями в складних життєвих обставинах, основним завданням якого є зниження кількості позбавлень батьківських прав і недопущення потрапляння дитини до дитячого будинку.

Відкрито соціальну квартиру для адаптації підлітків.

Відкрито Центр матері та дитини в Донецьку та в Києві.

Соціальні працівники пройшли курс навчання новим технологіям допомоги сім’ям на різних стадіях життєвих обставин з врахуванням європейського досвіду.

Спільно з Українським центром соціальних реформ, Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка провів дослідження «Життєвий шлях випускників інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей».

Фонд спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка» на замовлення Уповноваженого Президента України з прав дитини провів соціальне дослідження «Права дітей в Україні: реалії та виклики після 20 років незалежності».

Запустив соціальну кампанію спільно з ФК «Шахтар» на підтримку національного усиновлення та сімейних цінностей.

Підтримав всеукраїнську кампанію «Цій дитині потрібна родина». Відкрив гарячу телефонну лінію з питань усиновлення.

Поділитися: